Nasıl Çalışıyoruz?

TAPU® METODOLOJİ VE BAŞARISI
Kurumların çalışanlarıyla birlikte değer oluşturduğu bilinciyle düzenlediğimiz eğitimlerimizde, önceliğimiz kurum ihtiyaçlarının tespitidir. Geliştirdiğimiz TAPU® metodolojisiyle kurumlara özel çözümler üretiyoruz.

TAPU® süreci şu şekilde işlemektedir:
-TANI: Bu aşamada kurumun tanı çalışmalarını gerçekleştirerek, eğitim alacak olan personelin ve kurumun ihtiyaç analizi yapılmaktadır.
-ANLA: Eğitimi alacak olan birim yöneticisi ile görüşülerek ortak akıl oluşturulmaktadır. Bu sayede eğitimlerde maksimum fayda sağlanmasını hedeflemekteyiz.
-PLANLA: Kuruma özel eğitimin tasarlanması, eğitimin kitabı ve diğer materyallerin hazırlanması ve eğitimcilerin belirlenmesi bu etapta gerçekleştirilmektedir.
-UYGULA: Kuruma özel hazırlanan sunum gerçekleştirilir.

Eğitimlerin tamamlanması bizim için işbirliğinin sona ermesi anlamına gelmemektedir. Eğitim sonrası değerlendirme toplantısı ile süreç devam etmektedir. Bu değerlendirme toplantısında, eğitimcinin katılımcılarla ilgili görüşlerinin sunumu, katılımcıların eğitimle ilgili görüşlerinin değerlendirilmesi ve tarafımızca hazırlanacak değerlendirme raporunun kuruma sunumu yapılmaktadır.

 

“Tecrübe en pahalı öğrenme yöntemidir”