DANIŞMANLIKLAR

İnovakademi 30 yılı aşkın tecrübesi olan yönetim ekibi, seçkin eğitmen ve danışman kadrosu ile danışmanlıklar vererek kurumların ekonomik gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Şirketlere özel üretilen çözümler ile danışmanlık öncesi SWOT analizi gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar yüzlerce firmaya verilen çok farklı danışmanlıklarla üretim potansiyellerinin satış ve ihracata yönelmesi sağlamış, ihracat artışlarına vesile olmuştur.

Şirketlerin çalışanlarıyla birlikte değer oluşturduğu bilinciyle, önceliğimiz kurum ihtiyaçlarının tespitidir. Geliştirdiğimiz TAPU® metodolojisiyle firmalara özel çözümler üretiyoruz. Türkiye ve dünyadaki güncel gelişmelere göre yenilenmiş ve şirketlerin iş problemlerine çözüm getiren ve nitelikli iş gücü oluşturulmasına katkı sağlayan eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz. İnovakademi şirketlerimizin devlet desteklerinden maksimum faydayı sağlamaları konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. URGE/HİSER – Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konusunda uçtan uca destek vermektedir.

İki ana grupta yer alan danışmanlıklarımız ile şirketlerin kurumsallaşma süreçlerine katkı sağlamak ve iş süreçlerinde sürdürülebilir iyileşme sağlamayı temel olarak amaçlamaktayız.

Danışmanlıklarımız tamamen uygulamaya yönelik olarak ve kurumlara özel olarak planlanlanmaktadır. Danışmanlıkları planlarken uyguladığımız TAPU® yöntemi ile başarılı sonuçlar elde etmekteyiz. TAPU® metodolojimiz şu şekilde işlemektedir;

  1. Tanı
  2. Analiz
  3. Planlama
  4. Uygulama

Danışmanlıklarımız

Danışmanlıklar şu başlıklardan oluşmaktadır:

Dış Ticaret ve İhracat Danışmanlıkları

– Dış Ticaret Danışmanlığı
– İhracat Danışmanlığı
– Hedef Pazar Analizi
– Ticari Eşleştirme (B2B) Danışmanlığı
– Devlet Destekleri Danışmanlığı

Kobi ve Kurumsallaşma Danışmanlıkları

– AŞK – Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma
– KOBİ’ler İçin Danışmanlıklar
– Pazarlama Danışmanlığı
– Yeni Nesil Patronlar Akademisi (Young Boss Acamedy)

Sizlerde danışmanlıklarımız süreçlerimiz ile işinize değer katmak isterseniz lütfen bizlerle iletişime geçerek referanslarımızla görüşünüz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Gökhan EROL
e: gerol@inovakademi.com
g: 05337611934
t: 02167097332
f: 08505223403

ANA SAYFA

İLETİŞİM