Devlet Destekleri

Ticaret Bakanlığı tarafından ihracatçılarımıza yönelik muhtelif destek kalemleri bulunmaktadır. İnovakademi olarak, şirketlerimizin devlet destekleri konusunda maksimum faydayı sağlamaları konusunda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Mal İhracatına Yönelik Ücretsiz Devlet Destekleri Semineri

Perşembe günü 14:00-15:00 saatleri arasında ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Mal İhracatına Yönelik Devlet Destekleri seminerine kayıt olmak için tıklayınız.

devlet-destekleri

Ticaret Bakanlığı özellikle ihraca yönelik olan faaliyetleri desteklemektedir. Böylece şirketlerimiz yurt dışına açılma sürecinde bu desteklerden faydalanarak daha kolay planlama ve hazırlık yapabilmektedir. Hazırlık süreci sonrasında şirketlerimiz pazarlama ve markalaşma konusunda Bakanlığın yine bu devlet desteklerinden faydalanarak ihracat kapasitelerini artırmaları mümkündür.

Ticaret Bakanlığı 01.01.2021 tarihinden itibaren tüm destekleri DSY (Destek Yönetim Sistemi) adı verilen ve tüm süreçlerin dijital ortamda yürütüleceği sistemi devreye almıştır. Ürün ve hizmet ihracatçılarımız devlet destekleri, DİİB (DİR rejimi kapsamında) ve HİİB gibi başvuru süreçlerini bu sistem üzerinden yürüteceklerdir.

Devlet Destekleri hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

    Gökhan EROL
    e: gerol@inovakademi.com
    g: +90 (533) 761 19 34
    t: +90 (216) 709 73 32