Hakkımızda

Tecrübe en pahalı öğrenme yöntemidir…

Hakkımızda

İnovakademi 30 yılı aşkın eğitim ve danışmanlık deneyimi olan yönetim ekibi, seçkin eğitmen ve danışman kadrosu ile ekonomik gelişime katkıda bulunmak için öncü, inovatif eğitim ve danışmanlık yaklaşımları ile kişi ve kurumların hayatına somut sonuçlar ve yetkinlikler kazandırmaktadır, Bugüne kadar verdiği eğitimlerde 30.000 üzerinde katılımcıya başta Dış Ticaret olmak üzere Kurumsallaşma, Bütçe, Pazarlama, Satış, İnsan Kaynakları, Kişisel Gelişim, e-ticaret, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Muhasebe ve İletişim Teknikleri konularında eğitimler verilmiştir. Bunun yanında yüzlerce şirket ve STK’ya danışmanlık ve eğitimler vererek üretim potansiyellerinin satış ve ihracat yönelmesini sağlamış, ihracat artışlarına vesile olduk. Hakkımızda bilgi almak için lütfen tarafımızla temasa geçerek referanslarımızın iletişim bilgisini isteyiniz.

İnovakademi olarak 3 ana grupta hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimiz EğitimDanışmanlık ve Urge olarak 3 başlık altında toplanmıştır. Hakkımızda detaylı bilgi verecek olursak; Bir çok sektörden Kobi ve şirketlerimizin kurumsal gelişim süreçlerine destek vermekteyiz. Türkiye’de ve dünyadaki güncel gelişmelere göre yenilenmiş, şirketlerin iş problemlerine çözüm getiren ve nitelikli iş gücü oluşturulmasına katkı sağlayan eğitimler düzenlemekteyiz. Kurumlara özel üretilen çözümlerde, danışmanlık öncesi SWOT analizi gerçekleştirmekteyiz. Bugüne kadar yüzlerce firmaya verilen danışmanlık ve eğitimlerle üretim potansiyellerinin satış ve ihracata yönelmesi sağlayıp, ihracat artışlarına vesile olduk.

İnovakademi şirketlerimizin devlet desteklerinden maksimum faydayı sağlamaları konusunda danışmanlık hizmetleri vermektedir. URGE/HİSER – Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi konusunda uçtan uca destek vermektedir.