Akbank Dönüşüm Akademisi Eğitim Projesi

Akbank Dönüşüm Akademisi Nedir?

KOBİ’lerin dijitalleşmesi ve finansal olarak daha da güçlenmesi hedefiyle Akbank Dönüşüm Akademisi kurulmuştur. Akademi üç temel başlıkta kurgulanmıştır: KOBİ’ler için gündemde olan konulara yer verilen seminer programları, finansal, dijital ve yeşil dönüşümü destekleyen programlar ve iş ağı kurmaya yönelik programlar. Akademi ticaret hacmini artırmak, işini geliştirmek, global pazarda yer edinmek ve ticari faaliyetlerinde dijital dönüşümü hızlandırmak isteyen tüm KOBİ’lerle eğitim programlarını buluşturacak.

Gaziantep – (21 Eylül 2023 – 6 Ekim 2023)

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’lerin yanında olmak için Gaziantep Sanayi Odası ve İnovakademi katkıları ile eğitimlerine devam ediyor.

Gaziantep’te faaliyet gösteren KOBİ’lere özel düzenlenen eğitim, 21 – 22 Eylül 2023 tarihinde Gaziantep’te fiziksel, 28-29 Eylül ve 5-6 Ekim 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Eğitimlerde; Dış Ticaret, Gümrükleme, Devlet Destekleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve E-İhracat modülleri yer alacaktır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar ile sertifika paylaşılacaktır. Ayıca başarılı katılımcılara Akbank özel avantaj paketi sunulacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru