Akbank Dönüşüm Akademisi Eğitim Projesi

Akbank Dönüşüm Akademisi Nedir?

KOBİ’lerin dijitalleşmesi ve finansal olarak daha da güçlenmesi hedefiyle Akbank Dönüşüm Akademisi kurulmuştur. Akademi üç temel başlıkta kurgulanmıştır: KOBİ’ler için gündemde olan konulara yer verilen seminer programları, finansal, dijital ve yeşil dönüşümü destekleyen programlar ve iş ağı kurmaya yönelik programlar. Akademi ticaret hacmini artırmak, işini geliştirmek, global pazarda yer edinmek ve ticari faaliyetlerinde dijital dönüşümü hızlandırmak isteyen tüm KOBİ’lerle eğitim programlarını buluşturacak.

Sakarya (30-31 Ekim 2023)

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’lerin yanında olmak için Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve İnovakademi katkıları ile eğitimlerine devam ediyor.

Sakarya’da faaliyet gösteren KOBİ’lere özel düzenlenen eğitim, 30-31 Ekim 2023 tarihinde Sakarya’da fiziksel, 6-7-13-14 Kasım 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Eğitimlerde; Dış Ticaret, Gümrükleme, Devlet Destekleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve E-İhracat modülleri yer alacaktır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar ile sertifika paylaşılacaktır. Ayıca başarılı katılımcılara Akbank tarafından özel avantaj paketi sunulacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Ankara (6-21 Kasım 2023)

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’lerin yanında olmak için Ankara Ticaret Odası ve İnovakademi katkıları ile eğitimlerine devam ediyor.

Ankara’da faaliyet gösteren KOBİ’lere özel düzenlenen eğitim, 6-7 Kasım 2023 tarihinde Ankara’da fiziksel, 13-14-20-21 Kasım 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Eğitimlerde; Dış Ticaret, Gümrükleme, Devlet Destekleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve E-İhracat modülleri yer alacaktır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar ile sertifika paylaşılacaktır. Ayıca başarılı katılımcılara Akbank özel avantaj paketi sunulacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Malatya (28-29 Kasım 2023)

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’lerin yanında olmak için Malatya Ticaret ve Sanayi Odası ve İnovakademi katkıları ile eğitimlerine devam ediyor.

Malatya’da faaliyet gösteren KOBİ’lere özel düzenlenen eğitim, 28-29 Kasım 2023 tarihinde Malatya’da fiziksel, 5-6-12-13 Aralık 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Eğitimlerde; Dış Ticaret, Gümrükleme, Devlet Destekleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve E-İhracat modülleri yer alacaktır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar ile sertifika paylaşılacaktır. Ayıca başarılı katılımcılara Akbank tarafından özel avantaj paketi sunulacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Denizli (11-12 Aralık 2023)

Akbank Dönüşüm Akademisi, KOBİ’lerin yanında olmak için Denizli İhracatçılar Birliği ve İnovakademi katkıları ile eğitimlerine devam ediyor.

Denizli’de faaliyet gösteren KOBİ’lere özel düzenlenen eğitim, 11-12 Aralık 2023 tarihinde Denizli’de fiziksel, 18-19-25-26 Aralık 2023 tarihlerinde online olarak gerçekleşecektir. Eğitimlerde; Dış Ticaret, Gümrükleme, Devlet Destekleri, Dijital Pazarlama, E-Ticaret ve E-İhracat modülleri yer alacaktır. Programı başarı ile tamamlayan katılımcılar ile sertifika paylaşılacaktır. Ayıca başarılı katılımcılara Akbank tarafından özel avantaj paketi sunulacaktır.

Detaylı Bilgi ve Başvuru