Dernekler Kazanıyor

Derneklerimizin gelir problemi ve çözüm arayışı yıllardan beri süre gelmektedir.
Aşağıda açıkladığımız bir işbirliği önerisi İle hem üyelerinize destek olup ihracatlarını artırmak, hem derneğinize bir bütçe oluşturmayı öneriyoruz.
Dernekler Kazanıyor

Dernekler Kazanıyor

 1. Devlet destekleri danışmanlığı firmaların devlet destek süreçlerini aylık 2.750 TL +KDV ve süreç içerisindeki hakkedişlerini tahsil ettiklerinde %7 şeklinde ücretlendiriyoruz. Aramızda yapacağımız protokol ile; üyelerinizden elde edilecek gelirden, üye başına 500 TL/Ay ve ayrıca toplam hakediş üzerinde %3 bedeli fatura karşılığında derneğe verebiliriz. Sonucunda üye firmalar ihracat süreçlerini etkin şekilde yönetmiş olurken, dernekte gelir elde etmiş olacaktır. Hak edişlerin geri dönüşü ile birlikte yaklaşık olarak her bir şirket için tarafımızca derneğe aylık 5000 TL gelir aktarılmış olacaktır.
 2. Gümrükleme hizmetini eğer (ithalat İhracat işlerini) biz yaparsak elde edilen gelirin %25’ini; fatura karşılığı derneğe verebiliriz.
 3. Lojistik süreçleri ile ilgili verilecek olan hizmette yine belirlenecek bir yüzdeyi komisyon olarak derneğe verebiliriz.
 4. Bu arada ihracat işlemlerinde proforma doldurma, çeki listesi ve gümrükleme hazırlık çalışmalarında ücretsiz olarak bizimle çalışan şirketlere destek oluruz.
 5. Yurt içi ve yurt dışı marka patent çalışmalarında hizmet fatura bedeli üzerinden %25 derneğe gelir olarak bırakabiliriz.
 6. Dış Ticaret İş Geliştirme Danışmanlığı (Hedef pazar analizi ve ticari istihbarat çalışmalarını kapsamaktadır) verdiğimiz firmalardan belirli bir yüzde üzerinden derneğe gelir olarak bırakabiliriz.
 7. Dijital Pazarlama partnerimiz Multiligo tarafından, işbirliği yapacağımız ilk 5 dernek için 10.000 USD değerindeki Google reklam bütçesi danışmanlığı, 2500 TL yerine 1250 TL olarak uygulanacaktır. Detaylar için buraya tıklayınız.

Not: Bu teklif halihazırda müşterimiz olan şirketleri kapsamamaktadır.

Detayları istişare etmek üzere geri dönüşünüzü bekler, iyi haftalar dileriz.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

  Gökhan EROL
  e: gerol@inovakademi.com
  g: 05337611934
  t: 02167097332
  f: 08505223403